Croatia München i bez pola prvotimaca pobjedila Alte Haide sa 2:1

I kad ne igra najbolje Croatia pobjeđuje, što je odlika samo velikih i moćnih sastava koji su spremni za vrh tablice.

Croatia München : Alte Haide 2:1 (2:1)

Loš ulazak u igru Croatiji donio je u 16. minuti vodstvo gostiju. Tek tada hrvatska momčad počinje igrati i do kraja poluvremena radi preokret. Najprije je u 28 minuti Daniel Krajina zabio za izjednačenja da bi u 41. minuti Robert Rako doveo svoju momčad u vodstvo od 2:1.

U drugom poluvremenu sam Robert Rako imao je četiri izgledne prilike ali lopta nije htjela u gol. Utakmicu je obilježilo loše vrijeme sa kišom, što je zajedno sa klizavim terenom utjecalo na igru.

Valja istaknuti kako je trener Croatije Pavo Crnac imao veliki problema sa sastavljanjem momčadi. Brojne ozljede igrača, Marko Bukovac, Karlo Kres, Vlado Cigić, Ante Kraljević, Matias Topić i Daniel Rako, desetkovale su hrvatsku momčad koja je ovu utakmicu odigrala sa novom zadnjom linijom.

Sasatav Croatije: Matko Detelj, Svalina, Stefanec, Peris, Vuković, Mario Pušić, Daniel Krajina, Davor Kikec, Josip Anić (od 46. Antonio Kovač) , Josip Buljan i Robert Rako. Zgoditci za Croatiu: u 28.  Daniel Krajina (Robert Rako ) i u 41. Robert Rako ( Daniel Krajina)

Croatia se nakon 10 kola nalazi na prvom mjestu. Zabilježili su 7 pobjeda i tri poraza te imaju dva boda više od drugoplasirane momčadi.

Fenix-magazin/SIM Foto: Franjo Ereiz