Svojim pogocima Ivan Scurla donio pobjedu Croatiji Karlsruhe / Foto: Fenix

Croatia Karlsruhe u gostima kod Langensteinbach osvojila sva tri boda

Nakon poraza u prvom i neriješenog rezultata u drugom prvenstvenom kolu, Croati Karlsruhe je u trećem kolu Kreisklasse B Karlsruhe na gostovanju kod momčadi Langensteinbach II ostvarila pobjedu uz lijepu igru i tri zgoditka.

FV Langensteinbach II – NK Croatia Karlsruhe 1:3

Vež u 7. minuti Croatia dolazi u vodstvo 0:1. Luka Posavac je povukao loptu kroz sredinu, odigrao dupli pas sa Ivanom Scurlom na desnoj strani a potom Posavac zabija za vodstvo hrvatske momčadi.

Domaćini su u 12. minuti došli do izjednačenja nakon pogreške vratara Croatie.

U nastavku utakmice, u 62. i 64. minuti Ivan Scurla zabja dva zgoditka za konačnih 1:3.

Sastav Croatije: T. Peterfai,  L.Posavec, J. Lovrić (C),  M.Tomšić,  Z.Ahmetović,  S.Grgić-Putica, S.Brblić, I.Šćurla, L.Zarol, M.Glavaš, S. Knežević. Još su igrali:  M.Pejić, M.Ević, I.Matešić iT.Kneževič.

Sljedeću utakmicu Croatia igra 27. rujna u 16 sati na svom terenu protiv drugoplasirane momčadi FT Forchheim. Uprava kluba i igrači pozivaju članove i simpatizere kluba da u što većem broju dođu bodriti svoju momčad.