SV Croatia Griesheim sjajnim golom Faraga osigurala pobjedu

IMGP3280-1
Razan Farag

U 22. kolu Kreislige A Dramstadt Croatiji Griesheim u goste je došla momčad DJK/SSG Darmstadt. Prije početka utakmice igrači obaju momčadi odali su počast minutom šutnje žrtvama poginulim u zrakoplovnoj nesreći u Francuskoj. Iako su u taboru Croatije Griesheim sramežljivo najavljivali pobjedu protiv DJK/SSG Darmstadt, igrači Croatije Griesheim su pravim pristupom igri i sjajnim golom Razana Faraga iz slobodnog udarca pokazali da im je mjesto u gornjem dijelu ljestvice Kreislige A Darmstadt.

Susret je otpočeo početnim opipavanjem snaga obaju momčadi, da bi u 15-oj minuti Jasmin Smajović probio ljevu stranu DJK/SSG Darmstadta i u šesnaestercu pronašao slobodnog Lukasa Blesinga koji rutinirano šalje loptu u mrežu za vodstvo Croatije Griesheim 1-0. U 31-oj minuti jedan obrambeni igrač Croatije Griesheim izgubio je loptu u visini 16 metara, a napadač DJK/SSG Darmstadta nije propustio priliku i izjednačio rezultat na 1-1.

Novopridošli napadač Croatije Griesheim Marko Sme je u 36. minuti iskoristio grešku posljednje linije obrane DJK/SSG Darmstadta, uzeo loptu te preciznim udarcem doveo Croatiju Griesheim u vodstvo od 2-1.Igrala se 48. minuta kada je jedan igrač DJK/SSG Darmstadta probio ljevu stranu obrane Croatije Griesheim, i na desnoj strani uposlio jednog igrača Darmstadta koji efektno izjednačava rezultat na 2-2.

U 65. minuti vidjeli smo i najljepši potez utakmice. Croatija Griesheim organizirala je jedan napad kada je u visini nekakvih 20 metara od gola DJK/SSG Darmstata srušen jedan igrac Croatije Griesheim. Razan Farag je izveo slobodan udarac i efektnim pogotkom u rašlje doveo Croatiju Griesheim u vodstvo 3-2.

U nastavku utakmice Croatia Griesheim je zatvorila prilaze svome golu i sačuvala pobjedu.

SV Croatia Griesheim:Nedel, Banović, Pupić, Blessing, Nazari, Kuhn, Farag, Vujica, Smajović, Sme, Gebreigzeher Klupa(Smith, Yad, Nothnagel, Lenzen)