SV Croatia Griesheim II pobjedila SV Rohrbach

IMGP3289-1
Marc Lenzen

U 22. kolu Kreislige C Darmstadt Croatia Griesheim II ugostila je fenjeraša lige ekipu SV Rohrbach i u vrlo dobroj igri pobjedila 3-0. Iako se radilo o posljednjoj momčadi na ljesvici Kreislige C Darmstadt, ekipa Rohrbacha se predstavila kao borbena i ambiciozna momčad koja teži nadigravanju. Croatia Griesheim II je od prvog sučevog zvižduka tražila pobjedu pokušavajući preko bokova doći do gola Rohrbacha.

U 20-oj minuti susreta je kapetan Croatije Griesheim II Ivica Pehar probio desnu stranu Rohrbacha, ubacio loptu u peterac a jedan igrač Rohrbacha je uklizao i loptu ubacio u vlastitu mrežu.

Igrala se 31-va minuta susreta kada je Daniel Andrijević probio desnu stranu Rohrbacha, odigrao jednu povratnu loptu u visini 18 metara na Marca Lenzena, koji preciznim udarcem dovodi Croatiju Griesheim II u vodstvo od 2-0.

Nakon ostvarenog vodstva Croatia Griesheim II je rutinski privela kraju prvi dio susreta. Drugi dio susreta otpočeo je u sličnom ritmu gdje je Croatia Griesheim II kontrolirala igru i prijetila golu Rohrbacha.

Mark Lenzen je u 69. minuti susreta postigao svoj drugi gol na utakmici. Vezni igrač Croatije Griesheim II Branislav Bikić je oduzeo jednu loptu na sredini terena, odigrao dugu loptu na Lenzena koji se sjurio u šesnaesterac i pogodio za 3-0.

Ovom pobjedom je Croatia Griesheim II prekinula niz neodlučenih i izgubljenih utakmica, koji traje još od početka studenog 2014. godine.

Croatia Griesheim II:Smith, Modrić, Bickelhaupt, Kocić, Timo Lenzen, Pehar, Daniel Andrijević, Marc Lenzen, Marković, Bikić, Fortanz