Croatia Griesheim Foto / Fenix-magazin

Croatia Griesheim remizirala protiv SKG Gräfenhausena

U 12. kolu Kreislige A Darmstadt Croatia Griesheim ugostila je na svome terenu SKG Gräfenhausen i odigrala neodlčeno 0-0. Osvojen bod protiv Gräfenhausena osigurao je Croatiji Griesheim 12. mjesto na tablici Kreislige A Darmstadt s ukupno 13 bodova.

Prije prvog sučeva zvižduka nogometaši Croatie Griesheim izrazili su minutom šutnje i crnim trakama oko ruke počast  preminulom bivšem dopredsjednku Croatie Griesheim Anti Burazinu. Ante Burazin je iznenada preminuo u 68 godini života i bio je dopredsjednik tijekom jednog dijela mandata bivšeg predsjednika Croatie Griesheim Mirka Čavarušića.coatia griesheim

Teško je reći je li Croatia Griesheim osvojila bod ili izgubila dva budući je hrvatska momčad tijekom cijele utakmice bila dominantnija momčad na terenu, međutim kao da su se napadači Croatije Griesheim negdje zamjerili lopti pa ona nije htjela u mrežu.

Prvu pravu priliku pred golom Gräfenhausena priredili su Bikić i Mlakić u 28. minuti kada je Bikić odlično prošao po desnoj strani , ušao u kazneni prostor i odigrao jednu povratnu loptu prema Mlakiću, ali je udarac Mlakica otišao pokraj gola.

U 37. minuti nakon jednog udarca iz kornera nastala je gužva u šesnaestercu Grefenhausena u kojoj su igrači Croatije Griesheim u dva, tri navrata tukli prema golu ali je vratar uspio zaustaviti sve udarce.

U 45. minuti Mike je prošao po lijevoj strani, tukao prema golu na odbijenu loptu natrčao je Bikić žestoko opalio i zatresao prečku.

I u drugom dijelu pleli su hrvatski nogometaši mrežu oko gola Grefenhausena, pritiskali, tražili gol, međutim danas jednostavno nije bio njihov dan.

U 55. minuti Erich Mike izbio je sam pred vratara Gräfenhausena, tukao, ali je njegov udarac golman obranio.

Greda je u 80. minuti ponovo spričila slavlje hrvatskih igrača kada je Bikić jednu obačenu loptu od strane Ericha tukao ali je udarac završio na gredi.

SV CROATIA GRIESHEIM: Smith, Fabrizio, Vujica, Kocić, Mulac, Puljiz, Bikić, Mike, Bihoričić, Mlakić, Markota. Klupa(Dimitrijević, Ulusow, Bralić, Uysal,Šolić)