Croatia Griesheim II remizirala sa Kamerunom iz Darmstadta

Zanimljiva utakmica odigrana je između momčadi Croatie Griesheim II i Kameruna iz Darmstadta. Utkamica u kojoj je svakoj momčadi pripalo po poluvrijeme govori o izjednačenosti kvalitete obaju momčadi pa smo dojma da je konačni rezultat od 1-1 i najpošteniji.

Prvo poluvrijeme pripalo je rastrčanoj momčadi Kameruna, koja je u prvih pola sata nametnula svoj ritam igre i stalno prijetila vratima Croatie Griesheim II. Stvoreni pritisak dao je rezultata u 31. minuti kada je Mba prošao po lijevoj strani, prevario braniča Croatie Grieshem II te ubacio loptu u sredinu, gdje se sam našao Ngassa, kojem nije bilo teško savladati vratara Croate II Nedela.

U drugom poluvremnu trener Miodrag Marković napravio je taktičke promjene: umjesto jednog defanzivnog igrača uveden je napadač Sme a ubrzo je u igru ušao i Čolina pa je Croatia Griesheim II pokazala puno više ambicije prema naprijed.

U 62. minuti srušen je jedan igrač Croatie Griesheim II na nekakvih 20-ak metara od gola Kameruna. Izvođač slobodnog udarca bio je Banović koji prekrasnim pogotkom izjednačava rezultat na 1-1. Izjednačujući pogodak dao je krila momčadi Croatie Griesheim II, te drugi gol visio u zraku, međutim iskusna momčad Kameruna ipak se nije dala iznenaditi.

Komentirajući susret trener Croatie Griesheim II Miodrag Marković je kazao kako je njegova momčad prvi dio susreta odigrala taktički slabije, te da su njegovi igrači stajali predaleko od igrača Kameruna. Sa drugim dijelom trener Croatie Grieshiem II je zadovoljan te je dojma, da je bilo sreće, da se utakmica mogla i dobiti.

SV Croatia Griesheim II: Nedel, Kocić, Modrić, Pehar, Holenda, Bikić, Daniel Andrijević, Banović, Jakim, M.Nothnagel, Madroun. Klupa( Sme, Čolina, Šegrt, Marković)