Pobjeda Croatije Frankfurt u Niederradu / Foto: Fenix

Croatia Frankfurt u Niederradu upisala svoju treću pobjedu zaredom, pogodak odluke postigao Filip Sučić

U zaostaloj utakmici 11.kola Kereisoberlige Frankfurta, Croatija Frankfurt je u gostima savladala momčad Weiß Blau Niederrad sa 3:2. To je treća pobjeda zaredom hrvatske momčadi.

SC Weiß Blau Niederrad – FC Croatia Frankfurt 2:3 (1:1)

Iako početak utakmice nije bio najbolji za dosta izmijenjenu hrvatsku momčad, koja je već u 7. minuti primila pogodak, u nastavku Croatia je zaigrala bolje i u 30. minuti Redžić je snažnim udarcem sa 18 metara iznenadio vratara domaćina i izjednačio rezultat na 1:1.

U drugom poluvremenu raspoloženi Jasmin Redžić je u 71. minuti, na dodavanje Filipa Sutona, povećao vodstvo Croatije na 2:1.

Domaćini su u 80. minuti uspjeli izjednačiti na 2.2. Pobjedu Croatiji donio je Filip Sučić pogotkom u 89. minuti na dodavanje Ante Strljića.

Sastav Croatije: Iljazović, Krišto, Redžic, Puljić (od 50. Bonnano), Sučić, Strljić, Drlje, Suton (od 85. Marko Bračić), Bešlić, Božinovic – Mador

Zbog odluke Nogometnog saveza Hessena o privremenoj obustavi natjecanja u svim ligama saveza, bila je to posljednja prvenstvena utakmica Croatije u ovoj kalendarskoj godini.

Nakon 11 kola, Croatia zauzima 11. mjesto sa 14 bodova. Liga broji 19 klubova.