Arhivska snimka Petra Bešlića (plavi dres) / Foto: Fenix

Croatia Frankfurt je dvostrukim stizanjem rezultata osvojila bod protiv trećeplasirane momčadi lige

U prvenstvenoj utakmici 4. Kola Kreisoberlige Frankfurt, Croatia Frankfurt je preokretom došla do neriješenog rezultata protiv trećeplasirane momčadi lige.

FC Croatia Frankfurt –  FC Gudesding FFM  3:3  (2:2)

Hrvatska momčad je loše ušla u utakmicu i već nakon 13 minuta gubila rezultatom 0.2. Trenerski dvojac Croatije Josip Žeravica i Milan Pavličić brzo reagiraju i uvođenjem Redžića i Grančića uspostavlja ravnotežu na terenu.

U 25. minuti Kian Bonnano udarcem sa oko 25 metara smanjuje rezultat na 1:2. Nakon toga Croatia u 44. minuti preko Dennisa Grančić, a na dodavanje Redžića, dolazi do izjednačenja.

Stanislav Konta i Denis Grančić,  / Foto: Fenix
Naš izvjestitelj Stanislav Konta i Dennis Grančić, / Foto: Fenix

U drugom poluvremenu malobrojni gledatelji gledali su izjednačenu igru. Croatia je stvarala prilike ali su iskusiji gosti u 87. minuti nakon jedne greške u obrani Croatije došli do vodstva od 2:3. Srećom, u sudačkoj nadoknadi visoki Petar Bešlić na nabacivanje Grančića skače i pogađa mrežu gostiju za izjednačenje 3:3.

Sastav Croatije: N. Jurić, Bešlić, Krišto, Babić, Bonanno, Todorić (od 25. Grančić), Sučić, Drlje (od 22.Redžić), Josip, J. Jurić (od 86.Marko Braćić), Suton,

Iduću utakmicu Croatia igra u petak, 25. rujna protiv momčadi FC Germania Ginnheim II u 20 sati na svom igralištu u Heddernheimu.