Arhivska snima s utakmice Croatije Frankfurt / Foto: Fenix

Croatia Frankfurt ispustila dva zgoditka prednosti i uzela samo bod kod Concordije Eschersheim

Croatia Frankfurt je u nedjelju na gostovanju kod susjeda Concordije Eschersheim uzela samo jedan bod iako je imala vodstvo od 2:0.

Concordia Eschersheim – FC Croatia Frankfurt  2:2 (0:2)

Dobro otvaranje utakmice donijelo je rezultatsku prednost hrvatske momčadi u 10. minut kada je zgoditak postigao Redžić na dodavanje kapetana Bešlića. U 38. minuti već je 2:0 za Croatiju kada na novo dodavanje Bešlića zgoditak postiže Daniel.

U drugom poluvremenu Croatia nije nastavila istim tempom. Nesigurnost u obrani Croatije rezultirala je dvjema greškama koje domaćoni kažnjavaju u 67. i 74. minuti i dolaze do izjednačenja 2:2. Do kraja utakmice oba sastava su pokušavala doći do tri boda, ali rezultat se nije mijenjao.

Sastav Croatije: Jurić, Bešlić, Babić, Hadžić, Krišto, Redžic, Jarić, Grančić (od 58. Suton), Bonanno (od 69. Todorić), Šandrk (od 58. Drlje), Daniel

Iduću utakmicu prva momčad Croatia igra u srijedu, 7. listopada u 20 sati u gostima od momčadi SV Griesheim Tarik (adresa igrališta je: Lärchen Straße, 65933 Frankfurt). Druga momčad Croatije igra dan ranije, u utorak, 6. listopada također u gostima protiv momčadi SG 28 Frankfurt ll  (adresa igrališta: Eichenstraße 40, 65933 Frankfurt).