Navijači Stuttgarta (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)

BUNDESLIGA: Stuttgart s 3:1 na svom terenu savladao Mainz

U pretposljednjem ogledu 21. kola njemačke Bundeslige nogometaši Stuttgarta su na svom stadionu svladali Mainz 3-1.

Ključne korake prema trećoj ligaškoj pobjedi u nizu Stuttgart je napravio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada je postigao dva pogotka. Strijelci za 2-0 su bili Mittelstaedt i Leweling.

Konačna potvrda domaće pobjede dogodila se u 73. minuti kada je Undav pogodio za 3-0, dok je počasni gol za goste dao Ajorque u 76. minuti.

Stuttgart je na ljestvici pobjegao dortmundskoj Borussiji te je potvrdio svoje treće mjesto, dok je Mainz i dalje u opasnoj zoni, na pretposljednjem mjestu.