BUNDESLIGA: Prva domaća pobjeda Eintrachta ove sezone, u sudačkoj nadoknadi postignut pobjednički gol

U susretu 13. kola njemačkog nogometnog prvenstva Eintracht je u Frankfurtu pobijedio Union Berlin sa 2-1, a pobjednički pogodak domaćin je zabio u petoj minuti sudačke nadoknade.

Bila je to prva domaća pobjeda Eintrachta ove sezone u Bundesligi nakon što je u prvih pet ogleda u Frankfurtu upisao četiri remija i jedan poraz.

Eintracht je poveo u 22. minuti golom Djibrila Sowa, izjednačio je Max Kruse u 62. minuti iz jedanaesterca, a pobjedu domaćinu donio je Obite Evan N’Dicka u petoj minuti nadoknade.

Hrvatski reprezentativac Kristijan Jakić je za domaći sastav igrao cijelu utakmicu.

Eintracht je trenutačno na 12. mjestu sa 18 bodova, dok je Union Berlin na šesto mjestu sa 20 bodova.

Vodi Bayern sa 31 bodom, dok Borussija Dortmund na drugoj poziciji ima bod manje.

Večeras se još sastaju RB Leipzig i Bayer Leverkusen.