nogomet
Nogometna lopta (ILUSTRACIJA) / Foto: HINA

Brutalnost u Kreisligi-B Essena: U najtežoj njemačkoj ligi protivnika ugrizao za nos

Njemački mediji iz Essena pišu o brutalnoj utakmici između momčadi SV Preußen Eiberg  i Essen SG, koji se natječu u Kreisligi-B Essena.

Tijekom utakmice igrači su se počeli verbalno sukobljavati. Situacija je eskalirala u 69. minuti kad je igrač SV Preußen Eiberg u naletu bijesa napao i ugrizao za nos igrača Essena SG. Sudac je pokazao crveni karton, ali je dopustio nastavak utakmice.

Ozlijeđeni igrač je odmah odvezen u bolnicu, gdje mu je ukazana liječnička pomoć. Nakon utakmice igrači dvaju momčadi su se nastavili verbalno sukobljavati.

Policija sada provodi istragu. Protiv igrača SV Preußen Eiberg će biti podignuta kaznena prijava. Mediji prenose kako je napadač suspendiran od vlastitog kluba do kraja istrage.

Njemački mediji pišu kako Kreisliga na njemačkoj nogometnoj sceni slovi za najtežu i istodobno najnepoželjniju nogometnu ligu. Prati je nesportsko ponašanje igrača, verbalna zlostavljanja te grubi prekršaji.

Incident u Kreisligi B na području Essena je prešao svaku granicu, no to je samo kap u moru onoga što se događa na terenu te lige, pišu njemački mediji.