BREMEN BIO NA NOGAMA: Pobjedom nakon sumnjivog jedanaesterca Bayern prošao Werder i izborio finale kupa

Münhenski Bayern plasirao se u finale Njemačkog kupa u svladavši u gostima Werder u Bremenu rezultatom 2:3.

Momčad Nike Kovača imala je vodstvo od 2:0 nakon što su pogotke postigli Robert Lewandowski (36.) i Thomas Müllera (63′). No, onda su ulijedile dvije crne minute, u 74. i 75. minuti kada domaćini preko Yuya Osakoe i Milot Rashida izjednčuju na 2:2.

U 80. minuti cijeli stadion je bio na nogama kada je sudac dosudio, za mnoge, problematičan jedanaesterav. Siguran s bijele točke bio je Lewandowski  za vodstvo a zatim i pobjedu svoje momčadi od 2:3.

U finalu kupa Bayern će igrati protiv RB Leipziga koji je jučer savladao HSV sa 3:1..