Borna Ćorić(ILUSTRACIJA) / Foto.Hina

BORNA ĆORIĆ NAKON POBJEDE: Bio je to jako težak meč i fizički i psihički

Bio je to jako težak meč, kazao je nakon pobjede nad Šveđaninom Mikaelom Ymerom u Davis Cupu u Bologni hrvatski tenisač Borna Ćorić.

Hrvatska muška teniska reprezentacija izjednačila je protiv Švedske na 1-1 u susretu 2. kola skupine A Davis Cupa u Bologni nakon što je Borna Ćorić svladao Mikaela Ymera 6-4, 3-6, 6-3 u meču koji je trajao čak dva sata i 40 minuta.

“Teška borba, bio je to jako težak meč i fizički i psihički. Taj drugi set sam krenuo loše i nisam se mogao vratiti. Nakon tog drugog seta moje kolege iz repke su mi jako puno mogli, s obzirom da nisam dugo igrao u Davis Cupu, pa sam počeo gubiti niti igre. Nakraju sam jako dobro odigrao treći set, ostao sam miran u završnici kada mi je Ymer prijetio na servisu”, kazao je Ćorić.

Prvi bod Šveđanima osigurao je Elias Ymer 6-2, 7-6 (2) pobjedom protiv Borne Goje, a odluka će pasti u susretu parova, gdje će igrati Nikola Mektić i Mate Pavić za Hrvatsku, a braća Ymer za Švedsku.