Bez trojice prvotimaca i sa dvojicom Brazilaca, Posavina Frankfurt remizirala u Heddernheimu

SV 07 Heddernheim – FC Posavina Ffm 1:

Momčad Heddernheima nije prekinula nepobjedivost Posavine u zadnje četiri utakmice. Iako je rezultat završio neriješenim rezultatom 1:1, „sinovi Posavine“ su zasluženo uzeli bod premda su jedini zgodita primili u fazi velike nadmoći Posavine.

U drugom poluvremenu hrvatska momčad je, sa dvojicom Brazilaca u sastavu, bila bolja momčad. Rezultat tohga je i izjednačenje u 79. minuti kada Ante Peko trese mrežu domaćina. Novi igrač u redovima Posavie, Brazilac Carlos Eduardo mogao je donijeti pobjedu Posavini ali je domaći vratar znalački spsio svoju mrežu.

Bod na gostovanju na igralištu u Heddernheimu, na kojem igra i Croatia Frankfurt, je tim veći jer su Posavini falila tri važna igrača: Mato Đukić, Ivan Božić i kapetan Danijel Koturić.

FC Posavina: Matej Marković, Marko Sudić,Matija Živković, Ivan Vučković, Marin Bago, Erik Thiago, Mario Pejić, Ilija Pavić, Franjo Oršolić, Dragan Budimir i Ante Peko. S klupe su ulazili: Carlos Eduardo, Dario Marić i Nikica Barišić. Rezervni vratar Danijel Pavić.

Druga momčad Posavine pobjedila je na gostovanju drugu momčad Heddernheima u Heddernheimu rezultatom 1:4. Strijelci za Posavinu bili su Bojan Pupčević dva puta te Marijan Madžarević i Franjo Kesić po jedanput. To je bila treća pobjeda za redom druge momčadi Posavine koja sada zauzima osmo mjesto.