Croatia Reutlingen ostala na čelu ljestvice

Nogometaši Bezirksligaša Croatia Reutlingen su odigrali (samo) neodlučno 3:3 u zaostaloj utakmici 9. kola.

Sa sedam pobjeda i po jednim porazom i remijem uz razliku zgoditaka 27:13 ostali su na čelu ljestvice s tri boda više od drugoplasiranog TSV Wittingen.

U tvrdoj i ujednačenoj utakmici gosti su se pokazali kao tvrd orah te pogocima u 29. i 34. minuti došli u vodstvo.

U 65. i 67. Pascolo poravnava a samo dvije minute kasnije gosti ponovo dolaze u vodstvo.

U 82. Glavan postiže konačnih 3:3. Naravno, ako se želi boriti u gornjem dijelu ljestvice, liga je iznimno ujednačena nekada je potrebno imati i malo sreće da se dođe do bodova.

Slijedeće nedjelje s početkom u 15 sati Croatia gostuje kod SV Zeiningen koji je na 10. mjestu i biti će to važan ispit igračima trenera Mutapčića.