Home > IZ DRUGIH MEDIJA > Raspored i satnica svih utakmica Europskog rukometnog prvenstva 2018. u Hrvatskoj
Logo EP u rukometu u Hr

Raspored i satnica svih utakmica Europskog rukometnog prvenstva 2018. u Hrvatskoj

Za koji dan počinje Europsko rukometno prvenstvo (EHF EURO 2018.), najveći rukometni događaj u ovoj godini  Nedvojbeno će u cijeloj Hrvatskoj i hrvatskom iseljeništvu od 12. – 28. siječnja vladati prava euforija.

Na Europskom prvenstvu neće biti lake utakmice. Veliki broj reprezentacija otvoreno je najavio „lov“ na medalju.

Tko su favoriti a tko pak reprezentacije koje nemaju tako visoke ciljeve na EHF EURO 2018. donosi „Hrvatski rukometni portal“ u detaljnom pregledu skupina i reprezentacija kojeg u cijelosti možete pogledati OVDJE

Iz tog pregleda, kojeg je napravio i uredio novinar Arijan Udovičić, prenosimo raspored utakmica sa satnicama:

Raspored utakmica skupine A koje se igraju u grupnoj fazi u Splitu

  1. siječnja (18:15): Švedska – Island
    12. siječnja (20:30): Hrvatska – Srbija
  2. siječnja (18:15): Srbija – Švedska
    14. siječnja (20:30): Island – Hrvatska
  3. siječnja (18:15): Srbija – Island
    16. siječnja (20:30): Hrvatska – Švedska

Raspored utakmica skupine B koje se igraju u grupnoj fazi u Poreču

  1. siječnja (18:15): Bjelorusija – Austrija
    12. siječnja (20:30): Francuska – Norveška
  2. siječnja (18:15): Austrija – Francuska
  3. siječnja (20:30): Norveška – Bjelorusija
  4. siječnja (18:15): Francuska – Bjelorusija
    16. siječnja (20:30): Norveška – Austrija

Raspored utakmica skupine C koje se igraju u grupnoj fazi u Zagrebu

  1. siječnja (17:15): Njemačka – Crna Gora
    13. siječnja (19:30): Makedonija – Slovenija
  2. siječnja (18:10): Slovenija – Njemačka
    15. siječnja (20:30): Crna Gora – Makedonija
  3. siječnja (18:10): Njemačka – Makedonija
    17. siječnja (20:30): Crna Gora – Slovenija

Raspored utakmica skupine D (Varaždin)

  1. siječnja (18:15): Španjolska – Češka
    13. siječnja (20:30): Danska – Mađarska
  2. siječnja (18:15): Mađarska – Španjolska
    15. siječnja (20:30): Češka – Danska
  3. siječnja (18:15): Češka – Mađarska
    17. siječnja (20:30): Španjolska – Mađarska

 

U drugom krugu križaju se prve tri plasirane ekipe grupe A i grupe B, a utakmice se igraju u Zagrebu

  1. siječnja: 3A – 2B
    18. siječnja: 2A – 3B
  2. siječnja: 1A – 1B
    20. siječnja: 2A – 2B
  3. siječnja: 3A – 1B
    22. siječnja: 1A – 3B
  4. siječnja: 1A – 2B
    24. siječnja: 2A – 1B
    24. siječnja: 3A – 3B

U drugom krugu križaju se prve tri plasirane ekipe grupe C i grupe D, a utakmice se igraju u Varaždinu

  1. siječnja: 3C – D2
    19. siječnja: C2 – D3
  2. siječnja: C1 – D1
    21. siječnja: C2 – D2
  3. siječnja: C3 – D1
    23. siječnja: C1 – D3
  4. siječnja: C1 – D2
    24. siječnja: C2 – D1
    24. siječnja: C3 – D3

U završnom vikendu utakmice za plasman igraju se u Zagrebu

  1. siječnja (15:30): UTAKMICA ZA PETO MJESTO
    26. siječnja (18:00): POLUFINALE
    26. siječnja (20:30): POLUFINALE
  2. siječnja (18:00): UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO
    28. siječnja (20:30): FINALE

Boje reprezentacije Hrvatske branit će sljedeći igrači:

Ivan Pešić (Meškov Brest), Mirko Alilović (Veszprem), Ivan Stevanović (Kadetten Schaffhausen), Zlatko Horvat (PPD Zagreb), Ivan Čupić (Vardar), Manuel Štrlek (Kielce), Lovro Mihić (Wisla Plock), Marino Marić (Melsungen), Željko Musa (Magdeburg), Tin Kontrec (PPD Zagreb), Igor Vori (PPD Zagreb), Jakov Gojun (Fuchse Berlin), Halil Jaganjac (Metalurg), Marko Mamić (Kielce), Stipe Mandalinić (Fuchse Berlin), Domagoj Duvnjak (Kiel), Igor Karačić (Vardar), Luka Cindrić (Vardar), Marko Kopljar (Fuchse Berlin), Luka Stepančić (Paris Saint-Germain), Šime Ivić (Wisla Plock) i Denis Buntić (Pick Szeged)

Fenix-magazin/SIM/Hrvatski rukometni portal

Pogledajte drugo

franfrtu

(VIDEO i NOVE FOTO) Ludnica u Njemačkoj – Slave Hrvati iz Stuttgarta, Münchena, Frankfurta, Mainza….

Prvu pobjedu Hrvatske na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Rusiji pratili su Hrvati u domovini i ...