Momčad Hajduka ZH / Foto: Fenix (I. Barišić)

ZÜRICH: Prva momčad Hajduka remizirala, Mario Papić trostruki strijelac u pobjedi seniorske 30+ momčadi Hajduka Zürich

U prvenstvenoj utakmica amaterske 5.lige regije Zürich, Hajduk Zürich je propustio pobjedu na domaćem terenu iako je dva puta imao vodstvo od po dva pogotka, najprije 2:0, a onda i 4:2.

NK Hajduk Zürich – FC Engstringen  4:4 ( 2:2 )

Hajduk poveo u deset minuta s 2:0. Strijelci su bili u 3.minuti Mato Gazilj za 1:0, a onda dvije minute kasnije u 5.minuti Anto Matić povisio na 2:0.

Tada gosti uzvraćaju i u 7. minuti smanjuju rezultat na 2:1, da bi u 14.minuti izjednačili na 2:2.

U nastavku utakmice Hajduk preuzima inicijativu i u 57.minuti preko Mate Gazilja povisuju nà 3:2. Vec u 58.minuti Dario Periša dovodi Hajduk u vodstvo od 4:2. Otad gosti stavljaju sve u napad i u 64.minuti smanjuju vodstvo Hajduka na 4:3. I kada se mislilo da je sve gotovo, gosti u 90.minuti izjednačuju na 4:4. Prije toga Hajduk je u 86. minuti ostao s igračem manje jer je u 86.minuti sudac pokazao drugi žuti-crvrni kartoj jednom igraču Hajduka.

Sastav NK Hajduk Zürich:  Ante Tomić, Ivan Galešić, Arben Shabani, Ilija Kaurinović, Ivan Montini, Frano  Vukadin (C), Dario Periša, Marin Katušuć, Anto Matić, Miralem Šabani, Mato Gazilj. Pričuve: Drago Marosan, Domogoj Baran, Andrija Ćuk, Luka Stevanja, Antonio Piplica, Davide Martello, Mohamed Farouk Soraor Ali. Trener: Dominik Bekavac

Pobjeda seniorske momčadi

U prvenstvenoj utakmici Seniora 30+, momčad Hajduka je upisala prvu pobjedu kojom se popela na 7. mjesto na ljestvici.

NK Hajduk Zürich  ( Sen.30+) –  FC Bùlach    3:2  ( 1:1 )

Sastav NK Hajduk ZH  ( Sen.30+) : Anto Jukic ( C ), Daniel Dukic, Josip Kristo, Marco Aurelio Fernandes De Sousa, Karlo Barac, Kristijan Bagaric, Vito Susnja, Dujo Roguljic, Arsfat Alili , Dominik Bekavac, Mario Papic.Pricuve :  Mate  Margarin, Jurica Stanic, Frano Vukadin, David Bekavac. Trener- igrac : Kristijan Bagaric, Anto Jukic. Trostruki strijelac za Hajduk bio je Mario Papić