NK Croatia Zurich / Foto: Fenix (Ivan Barišić)

ZÜRICH: Nemoć Croatije ZH protiv Affoltena a/A

U prvenstvenoj utakmici amaterske 3. lige regije Zürich, Croatia ZH je u doživjela novi visoki poraz.

FC Affolten am Albis: NK Croatia Zurich 7:1 (3:0)

Neorganizirana igra cijelog tima, pogotovo obrane. Jedina svijetla točka u momčadi je bio vratar Marko Žiljak koji je spriječio poraz s “dvocifrenim” rezultatom. Žiljak je obranio puno prilika jedan na jedan.

Golijada je počela već u 2.minuti kada su domaći igrači poveli s 1:0.Prvi dio do poluvremena se završio s rezultatom 3:0.

U drugom dijelu Croatia je primila 4 gola.

Jedini počasni pogodakgol za Croatiju je dao Stjepan Močilac.

Tako je krajini rezultat utakmice 7:1 za domaću momčad.

Sastav NK Croatia Zurich: Marko Žiljak, Jurica Barišić, Ivan Dukić, Joso Filipović, Marko Popić, Loris Tanzillo, Stjepan Lastro ( C ), Kristijan Krstić, Matej Sisic, Sebastijan Jurić, Stjepan Močilac. Još su igrali: Nicola Petrlić, Stanislav Blažanović, Carlos Miguel Fernandes Monteiro, Frano Dukić.

Strijelac za Croatiju u 89.min. Stjepan Močilac. Trener – igrač : Stanislav Blažanović.