Pobjednička momčad Croatije Zürich / Foto: Fenix (I. Barišić)

ZÜRICH: Croatia Zürich deklasirala Dietikon sa 7:1, Petrlić zabio čak 5 pogodaka

U sjajnoj nogometnoj predstavi prvenstvenog natjecanja u amaterskoj 3.ligi regije Zürich, Croatia Zürich je nakon dugo vremena odigrala odličnu utakmicu i ostvarila visoku pobjedu od 7:1. Junak utakmice bio je Nicola Petrlić koji je postigao čak pet pogodaka.

.

NK Croatia ZH –  FC Dietikon 7:1 (2 :0)

Croatia je na najbolji način otvorio utakmicu i već  u  2.minuti hrvatska momčad je poveo s 1:0 golom Nicole Petrlića. Bolju igru Croatije novim zgoditkom u 21. minuti okrunio je Petrlić za vodstvo svoje momčadi od 2:0.

Nocola Petrlic
Strijalac pet pogodaka Nicola Petrlić / Foto: Fenix (I. Barišić)

Raspoloženi Petrlić u 50. minuti postiže svoj hat-trick i Croatia već vodi sa 3:0. U 53.min Mario Karimović pogađa za 4:0, a potom Marko Bagarić povećava vodstvo hrvatske momčadi na 5:0.

Opuštanje igrača Croatije koriste gosti koji u 69. minuti smanjuju rezultat na 5:1. To im je bilo sve što su uspjeli napraviti. Do kraja utakmice Nicola Petrlić postiže još dva pogotka za visoku 7:1 pobjedu Croatije .

Bila je to odlična utakmica u kojoj je uz najboljeg igrača cijela momčad Croatije napokon pokazala svoju snagu. Nakon nova tri boda, Croatia zauzima 10 mjesto u ligi od 12 klubova. Hrvatska momčad je u dosadašnjih 10 utakmice ostvarila dvije pobjede, tri neriješena rezultat i pet poraza.

Sastav NK Croatia ZH: Marko Žiljak, Pero Zovko, Davor Crnković, Ivan Dukić, Andrea Krstić, Marko Bagarić, Dario Perković, Stjepan Laštro (C), Ivan Zubonja. Još su igrali: Frano Dukić, Martin Vundac, i Mario Karimović. Trener Stanislav Blažanović.