Nogometna lopta (ILUSRACIJA) / Foto: Hina

ZRINJSKI ĆE SE ZA PROLAZ MORATI DOBRO POMUČIT U MOSTARU: Nogometaši portugalske Vitorije Guimaraes pobijedili su Zrinjski s 3-0

Nogometaši portugalske Vitorije Guimaraes pred svojim su navijačima pobijedili mostarski Zrinjski sa 3-0 u prvoj utakmici doigravanja za plasman u Konferencijsku ligu.

Ricardo Mangas je u 46. minuti postigao vodeći pogodak za portugalsku momčad, a samo pet minuta poslije hrvatski stoper Toni Borevković je udvostručio prednost domaće momčadi. Konačnih 3-0 postavio je Joao Mendes u 88. minuti.

Iako je primio tri pogotka, vratar Marko Marić bio je najbolji igrač u momčadi Zrinjskog.

Uzvartna utakmica u Mostaru bit će odigrana u četvrtak, 29. kolovoza (20 sati).