Njemačka policija (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (MD)

VOZIO JE SLUŽBENI AUTOMOBIL TVRTKE: 33-godišnji Hrvat napuhao 2,5 promila a nije imao ni vozačku dozvolu

U subotu navečer, malo prije paonoći, u ulici Bergstrasse u Ulmu policiji je prijavljeno vozilo Dacia koje je krivudalo cestom.

 

Policija je izašla na teren i zaustavila vozilo. Čim je vozač izašao iz automobila, vidno je imao problema s održavanjem na nogama.

Policija je rekla, da je 33-godišnji hrvatski vozač zaudarao na alkohol i nerazgovijetno je govorio.

Na licu mjesta napravljen je alkotest koji je pokazao preko 2,5 promila alkohola.

Vozač nije mogao predočiti vozačku dozvolu koju je prema njegovim riječima, izgubio prije pet godina. Budući da je vozio službeni automobil, ispituje se i odgovornost unutar tvrtke.

Fenix-magazin/DP/MMD

Povezano

Prometna nesreća (ILUSTRACIJA)/ Foto: Hina
MOTOCIKLIST PRETICAO KOLONU: Smrtno stradao vozač (31) i suputnica (27)
KAO U HOROR FILMU: Otvorio vrata stana, susjed ga napao sjekirom
NAKON 6 DANA POTRAGE: Pronađeno tijelo 11-godišnje djevojčice
Dortmund (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)
ZAVRŠENA TALAČKA KRIZA U DORTMUNDU: Predao se 51-godišnji Srbin koji je pucao na policajca i držao svoje 3 kćeri za taoce  
Požar u Los Angelesu / Foto: Anadolu
TIJELA PRONAĐENA U ZAPALJENOM VOZILU: Pakistanci na brutalan način ubili četvoricu radnika
NEREDI NAVIJAČA NAKON POBJEDE PSG-a: Jedan poginuli, a privedeno 780 izgrednika, uključujući 283 u Parizu – ozlijeđeno 7 policajaca