(VIDEO) Snimila ga nadzorna kamera pa se s njom odlučio “obračunati”

Video snimka koja prikazuje ljutitog vozača kako uništava nadzornu kameru, tzv. radar, obilazi društvene mreže.

Snimku je objavila policija u Washingtonu, a onda ju je prenio i njemački Bild.

Vozača je razljutilo to što ga je snimila nadzorna kamera, pa se odlučio s njom “obračunati” na svoj način.

Tko zna koliko je kazni dobio zbog brze vožnje ili drugog prometnog prekršaja, kad mu je sad očito bilo dosta.

Fenix-magazin/MD

Povezano

MOSKVA POD UDAROM UKRAJINSKIH DRONOVA: Zapaljena moskovska rafinerija nafte u dosad najvećem ukrajinskom napadu na glavni grad Rusije  
Naftni tanker (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
ANALIZA NAKON PREKIDA VATRE: Potpuna normalizacija prometa Hormuškim tjesnacem trajat će mjesecima
POTVRDA IZ ŽENEVE: Sporazum između SAD-a i Irana bit će potpisan u petak u Bürgenstocku
Ruski napad na Kijev (ILUSTRACIJA) / Foto; Anadolu
NJEMAČKA OSUDA RUSKIH NAPADA NA KIJEV: BILD opisao „podmuklu i nehumanu taktiku Putinove vojske“  
I SLUŽBENO POTVRĐENO: SAD i Iran postigli sporazum o okončanju rata
Slika manjeg zrakoplova (ILUSTRACIJA - samo ilustrira vijest) / Foto: Anadolu
TRAGEDIJA: Srušio se jednomotorni zrakoplov, poginulo 12 osoba