Trener-igrač Dejan Rakitić čestita svojim (su)igračima / Foto: Fenix (Luka Rakitić)

(VIDEO) Nogometaši Pajda iz Möhlina se vratili pobjedama, zaigrao i trener Dejan Rakitić

Momčad Pajda prekinula je negativnu seriju rezultata pobjedom na domaćem terenu Steinli u Möhlinu od 3:1 nad Wohlenom.

NK PAJDE  –   FC Wohlen II   3:1  (2:1)

Protiv gostujuća momčad iz donjeg dijela ljestvice igrači Pajda su krenuli furiozno. Nakon što je u 5. minuti Jonathan Tettey zatresao mrežu Wohlena, najbolji strijelac hrvatske momčadi Dušan Tešić u 7. minuti povećana na 2:0. Iako su gosti smanjili u 16 minuti na 2:1, Pajde su dominirale terenom.

U drugom poluvremenu utakmica je nastavljena istim tempom ali puno opreznije na obje strane. Pajde su do povećanja rezultata i zaslužene pobjede od 3:1 stigle u 82. minuti nakon dosuđenog kaznenog udarca. Strijelac s bijele točke bio je Bojan Kalezić.

Sastav NK Pajde Möhlin: Dejan Grmača, Bojan Kalezić, Roman Lehmann (C), Dejan Rakitić, Mirco Sorovitto, Enes Haxjijaha, Mirko Bičvić, Dino Dizdarević, Dušan Tešić, Josip Jukić, Jonafhan Tettey. Još su igrali: Metaj Fiton, Lovro Matić i Ernes Bihorec. Trener-igrač Dejan Rakitić. Pomoćnik Patrick Ivanović.

S tri nova boda Pajde su ostale na četvrtom mjestu na ljestvici amaterske 2. lige Interregional.