Croatia Singen

Croatia Singen je i s igračem manje uspjela osvojiti sva 3 boda

U dramatičnoj završnici Croatia Singen je uspjela s 10 igrača sačuvati visoku prednost iz prvog poluvremena.

Croatia Singen – Türk.Sv Singen 3:2 (3:0)

Nakon što je u prošlom kolu prilično tijesno izgubila (2:1), u nedjeljnoj utakmici je Croatia Singen borila se svim snagama do zadnje minute za 3 boda. A sve je na početku mirisalo na laku i jednostavnu pobjedu.

U prvom poluvremenu je već bilo 3:0 za Croatiu. Kod prvog gola je Ivanović dobro proigrao Zečevića koji s nekoliko metara poentira. Kod drugog gola je Perković poslužio Ivanovića koji na sličan način postiže pogodak, dok je treći gol je postigao Ćurković iz kontranapada. Kad se nakon nešto više od pola sata ima rezultat od 3:0, normalno je da se pomisli kako je utakmica već riješena.

U drugo poluvrijeme Croatia je ušla s dozom opuštenosti. Ta opuštenost je bila tolika da su gosti postigli dva pogotka i utakmicu učinili potpuno otvorenom i neizvjesnom što se tiče rezultata. Svemu tome je pridonijela i neopreznost vratara Gogić koji je prilično neoprezno zaradio žuto-crveni karton (dva žuta) 15-tak minuta prije kraja. Ali do kraja utakmice ipak su igrači Croatije uspjeli sačuvati vodstvo od 3:2

Croatia Singen: Gogić, Brežnjak, A.Golić, Ćatić, Ivanović, Ungemach, Zečević, Ćurković, Perković, I.Golić, Palavra. Još su igrali: Kraml, Stojak, Beschkid. Strijelci:Zečević 20, Ivanović 23, Ćurković 36.

Croatia je s nova tri boda ostala peta na ljestvici. U idućem kolu igra protiv TSV Überlingenam am Ried.