VIDEO Čak 10 pogodaka na Bernabeu: Rakitić dvaput zabio i promašio jedanaesterac

Hrvatski veznjak četvrti je strijelac Primere sa 7 pogodaka

Susret 11. kola španjolskog prvenstva između Real Madrida i Seville donio je čak 10 pogodaka! Slavili su goropadni Madriđani (7:3) koji su očito željeli popraviti dojam nakon poraza u El Classicu.

Goste iz Andaluzije predvodio je hrvatski veznjak Ivan Rakitić koji je postigao dva pogotka (u 38. minuti s bijele točke i 63. minuti), a mogao je i treći, no nije iskoristio jedanaesterac u 74. minuti. Tri minute prije toga u igru je ušao i Luka Modrić, veznjak kraljevskog kluba.

Rakitić se tim pogocima popeo na četvrto mjesto najboljih strijelaca španjolskog prvenstva. Dosad ih je postigao 7, a listu predvode Ronaldo i Diego Costa sa 11 pogodaka.

Strijelci za Real bili su Bale (13. i 27. minuta), Ronaldo (32.-11m, 60., 71.) i Benzema (53. i 80.) dok je za Sevillu jednom pogodio i Bacca (40.). Barcelona je vodeća u prvenstvu sa 31 bodom, Real je treći sa 25 bodova dok je Sevilla na 10. mjestu sa 13 bodova. (ha)

>>VIDEO Hrvati pune mreže: Dva gola Rakitića, po jedan Eduarda i Livaje