Igrači Croatije II Frankfurt / Foto: Fenix (SIM)

UTAKMICA SA 7 ZGODITAKA: Croatia Frankfurt II izgubila utakmicu pogotkom u 92. minuti

Momčad Croatije Frankfurt II je igrala utakmicu protiv tima Blau Gelb, vodeća ekipa lige, te upisala poraz rezultatom 3:4 (poluvrijeme 1:1).

Croatia Frankfurt II – SV Blau-Gelb 3:4 (1:1)

Da poraz bude još bolniji, važna utakmica je izgubljena pogotkom protivnika u 92. minuti, odnosno, u zadnjem napadu Blau Gelba.

Blau Gelb je pokazao zašto je prvi na ljestvici, a igrači druge momčadi Croatije su se super borili i ne može im se ništa zamjeriti.

Inače, utakmica je igrana u četvrtak, na Praznik ujedinjenja u Njemačkoj, a iduća prilika za osvajanje bodova Croatie Frankfurt 2 je već u nedjelju kada će snage odmjeriti protiv Bockenheima.

Sastav Croatie II: Novokmet, Periša, Puljić Josip, Bošnjak ( Kap.),Lazeta, Katia,Drlje,Vučković ( od 60 Min.Grbavac Ivan),Baotić ( od 83.Min.Dulc ),Kralj ( od 46 Min.Kelava). Trener :Damit Hustic Pogoci: Golovi: 1 :0 Vučković u 34. min., 1:1 Miron (43.), 1 :2 Pignato (52.), 2:2 Lažeta (55), 2:3 Pignato (82.), 3:3 Drlje (85.) i 3:4 Miron (90+2).