Trener momčadi Pajda Dejan Rakitić / Foto: Fenix (I.Barišić)

Unatoč porazu u posljednjem kolu Pajde Möhlin završile sezonu na 4. mjestu

NK Pajde Möhlin – FC Adliswil    0:3 ( 0:2 )

U prvenstvenoj utakmici zadnjeg kola amaterske 2. lige Interregional momčad Pajde je izgubila na domaćem terenu od FC Adliswila rezultatom 0:3. Rezultat utakmice hrvatskoj momčadi nije značio baš ništa osim možda prestiža. Jer, svi su jedva čekali njezin završetak i završetak turbulentne sezone koju su Pajde na kraju završile na 4. mjestu.

Adliswil je utakmicu počeo silovito i već u 7. minuti gosti su realizirali jedan nabačaj kojeg Andriano Sodeno posprema u mrežu za 0:1. Nedugo potom cijela odbrana Pajda je zastala reklamirajući zaleđe. No, sudac je pustio akciju i gostujući napadač dovodi svoju momčad u vodstvo od dva gola razlike.

Pajde M.U drugom djelu Pajde pokusavaju smanjiti rezultat ali bez uspjeha. Gosti u prvom napadu u kojem su prešli centar, a to je bilo u 55. minuti, lob udarcem savladava istrčalog hrvatskog vratara. Bio je to kasnije i konačan rezultat koji je spasio goste od ispadanja.

Sastav NK Pajde Möhlin: Daniel Ivanović, Bojan Kaleuić, Roman Lehmsnn (C), Dejan Rakitić, Enis Haxhijaha, Lovro Matić, Dino Dizdarević, Josip Jukić, Jonathan Tettey, Rade Joksimović, Mirco Sorovitto. Još su igrali: Fiton Metaj, Almir Qerimi. Trener- igrač Dejan Rakitić. Pomoćni trener Patric Ivanović.

Fenix-magazin/SIM/Ivan Barišić

Predsjednik Posavine Željko Mikulić i nad dopisnik Ivan Barišić nakon utakmice Pajda / Foto: Fenix