U odličnoj utakmici druga momčad Croatije odigrala neodlučeno protiv Harheim II

FC Croatia II – SG Harheim II 4:4 (3:1)

U utakmici prvenstvenog međukola, momčad Croatije II je, slično kao i prva momčad, odigrala neodlučeno 4:4 protiv druge momčadi Harheima.

U vrlo dobroj utakmici hrvatska momčad je cijelo vrijeme bila u vodstvu rezultatom 1:0, 3:1  i 4:3 da bi gosti svaki put stizali rezultat i na kraju zasluženo osvojili bod. Pri kraju utakmice, točnije u 83. minuti, nakon što je dvije minute prije toga zabio zgoditak za 4:3, napadač Croatije Duyer je zaradio crveni karton.

Zgoditke za Croatiju postigli su Rohwerder (1:0 u 7. min), Faluta (2:1 i 3:1 u 30. i 40. min) te Duyer (4:3 u 81. min)

Croatia II: Filatow, Periša, Duyar, David Todorić (od 83. Krišto), Faluta, Rohwerder, Mario Keleva, Nikola Lažeta (od 62. Hrvoje Todorić), Puljic, Amanatidis, Sumić (od 72. Bass)