Momčad Croatije Frankfurt - arhivska snimka / Foto: Fenix Magazin

U finalnoj utakmici Wintercupa Heddernheim, Croatia Frankfurt izgubila od Oberstedtena

Finalna utakmica Wintercupa Heddernheim: FC Croatia – FC Oberstedten 1:3 (0:2)

U finalnoj utakmici Wintercupa Heddernheim, momčad Croatije Frankfurt je izgubila od momčadi FC Oberstedten rezultatom 1:3.

U utakmici protiv Gruppenligaša, Hrvati su pružili jak otpor. U prvom poluvremenu gosti iz Oberstedtena su znalački kazniki dvije greške hrvatske obrane i poveli sa 0:2.

Odmah na početku nastavka utakmice Dominik Mihaljević smanjuje rezultat na 1:2. Ali do kraja Croatia nije iskoristila nekoliko prilika za pogodak dok su iskusniji gosti, koji igraju u Gruppenligi, znali sačuvati svoja vrata. Do kraja su postigli još jedan pogodak za pobjedu od 1:3 te zasluženo osvojili Wintercup u Heddernehimu.

Šteta što i u finalnoj utakmici Hrvati nisu uspijeli okruniti svoje dobre igre na turniru, koji je tradicionalno jak pripremni turnir za nastavak prvenstva.

Za Croatiju su nastupili: Jurić (od 46. Zubčić, Mihaljević, Hrvoje Drlje, Miro Drlje, Marić (od 28. Todorić), Blažeković, Grančić (od 60. Romić), Duvnjak, Puljić, Ivica Vidović (od 55. Surmanović), Ćurić. Jedini zgoditak za Croatiju postigao je Dominik Mihaljević (47.min).

Iduću pripremnu utakmicu Croatia igra 11. veljače u 15,00 sati u Frankfurt-Heddernheimu kada u goste stiže Hajduk iz Wiesbadena.