Druga momčad Croatije Frankfurt / Foto: Fenix (DJ. Šokac)

TREĆI PORAZ ZAREDOM: Croatia Frankfurt izgubila s 3:1 na gostovanju kod Germanije – pobjeda Croatije II

Na gostovanju kod Germanije Frankfurt, prva momčad Croatije Frankfurt je u nedjelju upisala svoj treći poraz zaredom.

Germania 94 FFM – FC Croatia FFM 3:1 (2:1)

Iako je Croatia dobro otvorila utakmicu i u 8. Minuti povela preko Matea Gamulina s 1:0, domaćini su do poluvremena uspjeli izjednačiti, a zatim i preokrenuti rezultat u svoje vodstvo od 2:1.

U drugom djelu ni izmjene nisu pomogle momčadi Karla Luketića za stizanje rezultata. Do kraja su domaćini postigli još jedan pogodak u 64. Minuti za konačnih 3:1.

Sastav Croatije: Pejaković, Bešlić, Faris, Raemer, Baotić (od 83. Lakić), Gamulin, Knezović, Romić, Ćorić, Ladan (od 46. Ivošević), Dulc (od 46. Dulc)

Nastavak serije pobjeda Croatije II

TSG 51 II – FC Croatia II  1:7 (1:3)

Za razliku od prve momčadi koja gubi utakmice, druga momčad Croatije nastavila je seriju pobjeda. U nedjelju su pobjedom od 7:1 u gostima upisali svoju četvrtu zaredom pobjedom koja ih je dovela na 4. mjesto na ljestvici od 14. klubova.

Sastav Croatije II: Novokmet, Bošnjak, Jeličić, Puljić (s), Mirko Puljić, Vučković, Štrljić, Eski, Grbavac, Ivošević, Ladan. Još su igrali: Periša, Vučić i Ivanković.

Pogotke za Croatiju II su postigli: 0:1 Grbavac (Matteo) 11.min, 0:2 Samed (Mirko) 15. min, 1:2 28.min, 1:3 Grbavac (Matteo) 37.min, 1:4 Samed (Kiki) 50.min, 1:5 Vučković (Stipe) 69. min, 1:6 Kiki 75. min i 1:7 Grbavac (Marin) 88. min

Iduću utakmicu prva momčad Croatije igra u nedjelju, 15. rujna u 15 sati na svom igralištu u Heddernheimu protiv prvoplasirane momčadi Makkabi Frankfurt.