Mario Lazeta i dvostruki strijelac Ivan Propadalo / Foto: Fenix

TREĆI PORAZ U NIZU: Prepolovljena Croatia Frankfurt bez Propadala, Solde, Lovrića, Vidovića, Andrića, … nikako do novih bodova

Concordia Eschersheim – FC Croatia Frankfurt 4:0 (2:0)

Bez prvog vratara te nekoliko ponajboljih igrača ove sezone, Croatia Frankfurt je doživjela i treći uzastopni poraz. Ovaj put u gostima kod starog rivala Concordije Eschersheim koja je s tri nova boda preskočila Croatiju na ljetvici. Hrvatska momčad je pala na peto mjesto a Concordia se popela na treće mjesto.

U nedostatku vratara trener Danijel Konta je na vrata poslao obrambenog igrača Petra Bešlića. Obrana Crotije se raspala dva puta u 16. minuti kada domaćini jeftino dolaze do vodstva od 2:0. U drugom poluvremenu slično stanje. Ovaj put za Croatiju su bio koban početak 60-ich minuta kada opet na brzinu domaćini, u razmaku od dvije minute, postižu još dva zgoditka za visoku prednost od 4:0.

Strogi njemački sudac, koji je u utakmici pokazao pet žutih kartona hrvatskoj momčadi a nijedan domaćinima, u 79. minuti pokazuje Miri Drlji drugi žuti tj. crveni karton.

Sastav Croatije: Bešlić, Hrvoje Drije (od 38. Todorić), Miro Drije, Bračić (od 74. Periša), Doić, Lažeta, Grančić, Livajić, Amanatidis, Duvnjak, Samed Eski.

Iduću utakmicu Croatia igra u nedjelju, 14. travnja u na svom terenu u Heddernheimu. Prva momčad igra u u 15 sati protiv momčadi SC Weiß Blau Niederrad a u 13 sati druga momčad Croatije igra protiv FC Corumsport.