svijeca
Svijeća (Ilustracija) / Foto: Hina

TRAGEDIJA NA CESTI: Poginula dvojica mladih nogometaša, proglašen dan žalosti

Zbog pogibije dvojice 23-godišnjih nogometaša u prometnoj nesreći kod Orašja u ponedjeljak je u Županiji Posavskoj, u BiH, proglašen dan žalosti.

 

U prometnoj nesreći koja se dogodila između naselja Tolisa i Bok u noći na nedjelju stradali su Antonio Kopić i Davor Delić. Po policijskom izvješću njihovo vozilo se sudarilo s tegljačem, nakon čega su udarili u drugi kamion te su sletjeli s ceste.

Iako su policija i hitna pomoć brzo stigli na mjesto nesreće za njih je bilo prekasno.

O smrti nogometaša NK Oštre Luke izvijestio je njihov klub koji je odgodio jučerašnji nogometni susret.

Županija Posavska ponedjeljak je proglasila dan žalosti na dan pokopa dvojice mladića.

Fenix-magazin/MMD/Hina

Povezano

Oblak dima iznad Mostara / Foto: Fenix (SC)
ZRAK OPASAN ZA DISANJE: U Mostaru izbio veliki požar
Otvorenje izložbe / Foto: HDZ
LIVNO: Stvaralaštvo Gabrijela Jurkića dio je kulturnog i povijesnog identiteta Hrvata u BiH
SNAŽNA POTPORA HRVATIMA U BIH: Cvitanović (HDZ 1990.) pozdravio saborsku inicijativu
Andrej Plenković / Foto: Hina
PLENKOVIĆ: Traju konzultacije o konačnoj verziji rezolucije o položaju Hrvata u BiH
ZAJEDNO ZA HRVATSKU I BIH: Hrvati i Bošnjaci u Jajcu prate Svjetsko prvenstvo
POKUŠAJ OBRAČUNA: Dio hrvatskih europarlamentaraca kritizirao uvrštavanje Thompsona u izvješće o BiH