Njemačka policija (Ilustracija) / Foto: Fenix (MD)

TOLIKO JE BIO PIJAN DA JE UMJESTO TAKSIJA NAZVAO POLICIJU: Proveo je noć u ćeliji

Jedan 37-godišnji muškarac u Rosenheimu ( Bavarska) jako je želio ići kući u srijedu. Ali toliko je bio pijan da više nije mogao pozvati taksi. Umjesto broja taksija nazvao je broj za hitne slučajeve.

 

Kako je priopćila policija, “bezobzirno pijani” 37-godišnjak nazvao je policiju oko 17 sati. Prema policijskom priopćenju , službenici su imali problema saznati od čovjeka razlog njegova poziva. “Bilo je teško otkriti gdje je pozivatelj”, rečeno je iz policije.

Policija je potom krenula u izvid.

Na licu mjesta službenici su našli 37-godišnjaka kako “očajnički pritiska tipke na svom mobitelu”. Tada je otkriven razlog poziva policiji: muškarac iz Rosenheimea je tražio taksi i slučajno je aktivirao žurni poziv. – Bilo je nemoguće razgovarati s čovjekom – rekli su u policiji te je 37-godišnjak morao biti priveden i “dopušteno” mu je da odspava u policijskoj ćeliji u Rosenheimu.

Fenix-magazin/DP/MMD

Povezano

Prevrnuta cisterna / Foto: Hina
AUTOCESTA A4 PONOVNO OTVORENA ZA PROMET: Vozač zaspao za volanom, cisterna se prevrnula
Prometna nesreća (ILUSTRACIJA)/ Foto: Hina
MOTOCIKLIST PRETICAO KOLONU: Smrtno stradao vozač (31) i suputnica (27)
KAO U HOROR FILMU: Otvorio vrata stana, susjed ga napao sjekirom
NAKON 6 DANA POTRAGE: Pronađeno tijelo 11-godišnje djevojčice
Dortmund (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)
ZAVRŠENA TALAČKA KRIZA U DORTMUNDU: Predao se 51-godišnji Srbin koji je pucao na policajca i držao svoje 3 kćeri za taoce  
Požar u Los Angelesu / Foto: Anadolu
TIJELA PRONAĐENA U ZAPALJENOM VOZILU: Pakistanci na brutalan način ubili četvoricu radnika
SUD ODLUČIO: Prvi časnik s katamarana ide u zatvor