Kristijan Krstić bio je jedini strijalac za Croatiju ZH / Foto: Fenix (I. Barišić)

TEŽAK PORAZ HRVATSKE MOMČADI: Croatia Zürich doživjela težak poraz na gostovanju kod Zürich Cityja

Bez pet standardnih igrača, momčad Croatije Zürich je doživjela težak poraz na gostovanju kod starih znanaca iz susjedstva i vodeće momčadi lige, kod Zürich Cityja.

Zürich City SC – NK Croatia Zürich 6:1 (5:1)

Rezultat iz prvog poluvremena od 5:1 za domaćine, pri čemu je jedini zgoditak za Croatiju postigao Kristijan Krstić, odredio je pobjednika susreta.

Drugi dio utakmice poslužio je domaćinima za opušeniju igru i odmaranje glavnih igrača te davanje prilike pričuvama koji su u drugom poluvremenu povećali poraz Croatije na 6:1.

Novi visoki poraz gurnuo je Croatiju na predzadnje mjesto na ljetvici 3. amaterske lige regije Zürich te najavio grčevitu borbu momčadi trenera Stanislava Blažanovića za ostanak u ligi.

NK Croatia Zürich: Marko Žiljak, Andrea Krstić, Ivan Knežević, Miguel Carlos Fernades Monterio, Kristian Krstić, Stepan Lastro (C), Lori’s Tanzillo, Martin Vundac, Sebastijan Jurić, Nicola Petrlić, Toni Zubonja, Stanislav Blažanović. Trener – igrač Stanislav Blažanović.

Iduću utakmicu Croatia Zürich igra u četvrtak, 6. travnja, na svom igralištu protiv momčadi FC Blue Stara ZH.