Arhivska snimka momčadi Croatije II Frankfurt (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)

NASTAVAK SJAJNOG NIZA: Druga momčad Croatije Frankfurt upisala i petu uzastopnu pobjedu

Pogocima Vlaha Lakića u 18.i 57. minuti te Filipa Livajića u 83. minuti, druga momčad Croatije Frankfurt je nastavila niz od pet uzastopnih pobjeda te se popela na 10 mjesto Kreislige Frankfurt sa osvojenih 30 bodova iz 24 utakmice.

FC Croatia II – TUS Nieder Eschbach II 3:1

Bila je to još jedna odlična predstava hrvatske momčadi čija pobjeda je rezultatski mogla biti i veća da je Periša u 23. minuti realizirao jedanaesterac.

Najljepši trenutak utakmice zbio se u 57. minuti kada je Vlaho Lakić svojim dalekometnim projektilom sa više od 25 metara zatresao mrežu gostiju.

Sastav Croatije II: Novokmet, Periša, Marko Braćić, Jeličić, Josip Puljić (J), Mirko Puljić, Leonard Braćić, Marcel Laden, Bonano, Lakić (od 69. Puljić), Filip Livajić (od 61.Martelanz)

Iduću utakmicu druga momčad Croatije igra u petak, 8. travnja u gostima protiv momčadi SV Eritrea ll u Frankfurt-Bockenheim s početkom u 19:30 sati. Prva momčad Croatije igra u nedjelju, 10. travnja u gostima kod susjeda Concordia Eschersheim u Frankfurt-Eschersheimu s početkom u 15.30 sati.