Mario Pašalić (ILUSTRACIJA) / Foto HINA

TALIJANSKA LIGA: Mario Pašalić strijelac u pobjedi Atalante

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Mario Pašalić bio je strijelac za Atalantu u 2-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Cagliarija u susretu 5. kola talijanskog prvenstva.

Pašalić je u igru ušao u 67. minuti, a u 76. minuti je preciznim  udarcem povisio vodstvo svoje momčadi na konačnih 2-0. Prvi gol postigao je Lookman u 33. minuti.

Atalanta je sada šesta s devet bodova, dok je Cagliari pretposljednji 19. s dva.

Josip Brekalo igrao je do 65. minute za Fiorentinu u 2-0 (1-0) gostujućoj pobjedi kod Udinesea. Strijelci su bili Martinez Quarta u 32. Bonaventura u drugoj minuti nadoknade.

Fiorentina je skočila na peto mjesto sa 10 bodova, dok je Udinese 18. s tri.

Ranije u nedjelju je vodeći Inter zadržao stopostotni učinak 1-0 (0-0) gostujućom pobjedom kod Empolija golom Dimarca iz 51. minute.

Inter je na vrhu sa 15 bodova, dok je Empoli na dnu bez bodova.

REZULTATI 5. KOLA,
Petak:
Salernitana - Frosinone 1-1 (Cabral 52 / Romagnoli 12)
Lecce - Genoa 1-0 (Oudin 84)
Subota:
Milan - Verona 1-0 (Rafael Leao 8)
Sassuolo - Juventus 4-2 (Lauriente 12, Berardi 41, Pinamonti 82, Gatti 90+5-ag / Vina 21-ag, Chiesa 78)
Lazio - Monza 1-1 (Immobile 12-11m / Gagliardini 36)