Luka Modrić (ILUSTRACIJA) / Foto: Preslik RMTW

SKUPIO NAJVIŠE GLASOVA NAVIJAČA: Real proglasio Modrića najzdravijim igračem u 2022.

Europski prvak Real Madrid iskoristio je u srijedu navečer hrvatskog nogometaša Luku Modrića organiziravši mu uoči utakmice dodjelu navodnog “priznanja za najzdravijeg igrača u 2022. godini” kako bi reklamirao španjolsku privatnu zdravstvenu polikliniku Sanitas koja pruža usluge klubu.

 

Uoči utakmice Real Madrida i Elchea, odigrane na stadionu Santiago Bernabeu, 37-godišnjem Modriću je na travnjaku dodijeljeno priznanje “Najzdraviji igrač u 2022.godini”.

“Hrvatski vezni igrač je skupio najviše glasova navijača preko društvenih mreža”, priopćio je Real Madrid dodavši da je dodjela “inicijativa kluba i Sanitasa”. Priznanje nije dodijeljeno temeljem mišljenja liječničke zdravstvene službe ili posebnog testiranja.

Modriću, najstarijem igraču Real Madrida, kutiju u kojoj se nalazi “potvrda o zdravlju” uručio je direktor kompanije.

Real Madrid je u srijedu navečer pobijedio s 4-0 posljednjeplasiranu momčad prvenstva Elche, a Modrić je zabio posljednji gol. “Kraljevski klub” sada zaostaje osam bodova za vodećom Barcelonom. Modrić je ove sezone odigrao 30 utakmica za Real Madrid.

Fanix-magazin/MMD/Hina

Povezano

RONALDO DVOSTRUKI STRIJELAC: Portugal razbio Uzbekistan
TROJICA VELIČANSTVENIH: Messi, Mbappe i Haaland nezaustavljivi na startu SP-a
SP: Nezaustavljivi Haaland s 2 zgoditka odveo Norvešku do 3:2 protiv Senegala
SP: Francuska s 2 pogotka Mbappea i grmljavinski prekid s 3:0 pobijedila Irak
dalić zlatko
VATRENI PRED KLJUČNIM ISPITOM, DALIĆ POSLAO PORUKU: Kada igramo za Hrvatsku, nema granica
ZNATE LI ZA PRAVILO 0,2 BARA? ADAC izdao hitno upozorenje za vozače zbog ljetnih vrućina