Sjajan pogodak Kristine Šundov u prvosezonskoj pobjedi MSV Duisburga

kike_gol_slavljeHrvatska nogometna reprezentativka Kristina Šundov postigla je pogodak odluke u gostima kod Herforder SV te tako dovela svoju momčad do prve ovosezonske pobjede.
Iako je domaća ekipa u prvom poluvremenu dominirala igru, otišlo se na poluvremenu bez golova.

U drugom dijelu utakmice MSV Duisburg ulaskom Kristine Šundov uspijeva bolje kontrolirati loptu, ali Herforder SV u 59. minuti dolazi u vodstvo od 1:0. U 70. minuti nakon izvođenog kornera Silva izjednaćuje na 1:1.

Pred sam kraj utakmice Kristina Šundov prolazi pokraj golmanice i krasnim pogotkom dovodi svoju ekipu od 2:1 što je ujedno i krajnji rezultat.

Pogotke utakmice pogledajte ovdje (od 3:20 min):