Rakitićeva punica nije impresionirana

rakitic_srr.jpg.655x300_q85_crop_upscaleIza hrvatskog reprezentativca Ivana Rakitića uspješna je večer u Kupu kralja. U susretu šesnaestine finala Barcelona je pobijedila trećeligaša Huesce 4:0.

Rakitić je golom iz slobodnog udarca s 25 metara u 13. minuti doveo Katalonce u vodstvo. Uz ovaj fantastični pogodak, hrvatski veznjak, koji je igrao do 65. minute, još je i asistirao Iniesti za drugi gol gostiju, prenosi HRT.

I dok su španjolski mediji puni hvalospjeva na Rakitićevu igru, BBC Sport donosi njegovu izjavu u kojoj otkriva da mu je najveći kritičar – punica. Tvoj pas bi bolje izveo kazneni udarac od tebe, izjavila je Rakitićeva punica.