Ivan Perišić u hrvatskom dresu (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

SENZACIJA U MILANU: Inter bez Brozovića izgubio od Sassuola, Perišić igrao do 78. minute

Nakon što je vodeći Milan u subotu odigrao samo 2-2 na gostovanju kod posljednje Salernitane, Inter je imao priliku preuzeti vrh pobjedom protiv momčadi iz sredine ljestvice Sassuola.

No, Inter je u utakmicu krenuo dekincentrirano, redale su se pogreške domaćih igrača, a Sassuolo je to iskoristio s dva pogotka u prvih pola sata. Prvo je Raspadori (8) preciznim udarcem s vrha kaznenog prostora svladao Handanoviča nakon što je Calhanoglu izgubio loptu, da bi Scamacca (26) pogodio glavom od vratnice za 2-0.

Ivan Perišić igrao je za Inter do 78. minute, dok Marcelo Brozović nije konkurirao za nastup zbog suspenzije.

Inter je tako ostao drugi sa 54 boda, dva manje uz utakmicu manje od vodećeg Milana, a jednim više od trećeg Napolija koji u ponedjeljak gostuje kod Cagliarija. Sassuolo je, pak, 11. sa 33 boda, koliko ima i 10. Torino.

U posljendjem susretu nedjeljnog programa 26. kola talijanskog nogometnog prvenstva Udinese i Lazio su podijelili bodove igravši 1-1 (1-1).

Domaće je u prednost doveo Deulofeu (5), a poravnao je Felipe Anderson (45).
Toma Bašić igrao je za Lazio do 78. minute, dok je Filip Benković ostao na klupi Udinesea.
Šesti Lazio sada ima 43 boda, jedan manje od pete Atalante, a jedan više od sedme Fiorentine, dok je Udinese 16. sa 25 bodova.