SKB Mostar (ILUSTRACIJA)/ Foto: Fenix (MMD)

SAMOUBOJSTVO U BOLNICI: U Mostaru pacijentica skočila s četvrtog kata

 Ženska osoba inicijala D.Š. izvršila je samoubojstvo skokom s četvrtog kata Sveučilišne kliničke bolnice (SKB) Mostar.

 

Osoba inicijala D.Š. (1979.) bacila se s četvrtog kata SKB-a Mostar i na mjestu preminula, javljaju bosanskohercegovački mediji.

Policija je potvrdila kako je riječ o pacijentici te da se samoubojstvo dogodilo u nedjelju oko 14 sati.

Fenix-magazin/MMD

 

Povezano

Bakir Izetbegović
IZETBEGOVIĆ UPOZORAVA: Zagovaranje Herceg-Bosne vodi u nove sukobe
USUSRET IZBORIMA U BiH: Lobiranje posredstvom udruge ili interesnih skupina?  
Oblak dima iznad Mostara / Foto: Fenix (SC)
ZRAK OPASAN ZA DISANJE: U Mostaru izbio veliki požar
Otvorenje izložbe / Foto: HDZ
LIVNO: Stvaralaštvo Gabrijela Jurkića dio je kulturnog i povijesnog identiteta Hrvata u BiH
SNAŽNA POTPORA HRVATIMA U BIH: Cvitanović (HDZ 1990.) pozdravio saborsku inicijativu
Andrej Plenković / Foto: Hina
PLENKOVIĆ: Traju konzultacije o konačnoj verziji rezolucije o položaju Hrvata u BiH