Croatia Griesheim
Nogometaš Croatije Griesheim Bihorčić (plavi dres) izvodi kazneni udarac / Foto:Frnix-magazin(D.Holenda)

BOD SA GOSTOVANJA: Remi Croatie Griesheim protiv TSG Darmstadt 46

Utakmicu u kojoj je svakoj momčadi pripalo po poluvrijeme Croatia Griesheim odigrala je 1-1 protiv favoriziranog TSG Darmstadt 46 i osvojila važan bod na teškom gostovanju.

Prvih 30-ak minuta utakmice pripalo je u potpunosti domoćoj momčadi TSG Darmstadt 46 koja je već u prvih 10-ak minuta stvorila dvije dobre prilike, međutim greda je zaustavila odličan udarac jednog igrača TSG Darmstadta 46, dok je drugi udarac otišao tik iznad grede.

U 23.minuti TSG Darmstadt 46 došao je u vodstvo preko Lovpreeda Welba koji je jednu ubačenu loptu sa desne strane primio u šesnaestercu Croatie Griesheim i prebacio golmana Croatia Danijela Solića za 1-0.

Pred kraj prvog dijela proigrala je i Croatia Griesheim i zaprijetila u dva navrata preko Mate Tokića i Vice Puljiza, međutim mreža domaćih ostala je netaknuta.

Drugi dio hrvatski nogometaši otvorili su puno bolje i angažiranije. U 50. minuti odlično su kombinrali u šesnaestercu Darmstadta 46 Mate Tokić i Saša Mlakić, koji tuče na gol domćih ali je lopta otišla malo iznad prečke.

Već u sljedećem napadu lijevu stranu Darmstadta 46 probilo je Saša Mlakić koji kombinira s Vicom Puljizom ovaj traži Matu Tokića ali je domaća obrana dobro reagirala i spriječila moguće izjednačenje.

Croatia Griesheim uspjela je izjednačiti u 53. minuti nakon što je danas raspoloženi napadač Mate Tokić prošao po desnoj strani i pronašao usamljenog Sašu Mlakića koji efektno prebacuje golmana za 1-1.

Kako se utakmica biližila kraju,a Croatia Griesheim pokazivala sve više htjenja i inicijative, tako su domaći evidentno postajali sve nervozniji i grublji.

U 85. minuti lijevi bočni TSG Darmstadta 46 grubim je prekršajem zaustavio bočnog napadača Croatie Griesheim Vicu Puljiza. Nakon što ga je Puljiz pretrčao ovaj ga je sa dvije ruke srušio na pod, a sudac je pokazao samo žuti karton iako se radilo o izglednoj šansi za gol.

SV CROATIA GRIESHEIM: Solić, Fabrizio, Bralić, Bikić, Stanušić, Falcone, Uysal, Bihorčić, Puljiz, Mlakić, Tokić (Adu, Vujica, Baysal,Treusch)