Rekordne pobjede druge i veteranske momčadi Croatie Frankfurt

Croatia II pobjedila sa 13:0 a veterani Croatie sa 4:0

IMG_0967Uz pobjedu prve momčadi Croatie Frankfurt, i druga i veteranska momčad Croatie bile su uspješne u utakmicama svojih Liga. Druga momčad je ostvarila rekordnu pobjedu od čak 13:0 protiv druge momčadi Kickers Frankfurt.

Po tri zgoditka postigli su Tomić i Todorić, dva zgoditka postigao je Nikola Lažeta a po jedan Šušak, Surmanović, Todorić, Tolušić, Sičenica i Skočibušić.

Za Croatiju II su igrali: Filatow, Todorić, Keleva, Šušak, Tolušić, Vidović, Skočibušić, Šola, Sičenica, Surmanović, N.Lažeta. Od 46. Tomić umjesto Vidovića, od 46. Jochaim umjesto Sičenice.

Iduću utakmicu druga momčad Croatie igra u nedjelju na gostovanju kod Futuna Ffm u 12,30 sati.

Danijel Bandov_FC Croatia Frankfurt
Dva zgoditka Daniela Bandova

Veteranska momčad Croatie je na krilima Daniela Bandova, koji je postigao dva zgoditka, te Mihaljevića i Hustića, koji su postigli po jedan zgoditak, savladala frankfurtsku Germaniju sa 4:0.

Otpor nezgodnih gostiju veterani Croatije su počeli lomiti u prvom dijelu kada su Bandov i Mihaljević pogađali u 7. i 23. minuti za vodstvo 2:0 kojim je završeno prvo poluvrijeme. Kraj gostujućih nada u preokret ugasio je Bandov svojim drugim zgoditkom iz jedanaesterca u 71. min za 3:0, da bi na konačnih 4:0 postavio je Hustić u 78. minuti.

Za vaterane Croatije, koje trenira trener Mile Kelava, su igrali: Mamić, Dario Bandov, Šušak, Santić, Budić, Pravdić, Duvnjak, Miloloža, Daniel Bandov, Surmanović i Mihaljević. Od 46. Finko umjesto Duvnjaka, od 55. Rohwerder umjesto Pravdića, od 40. Hustić umjesto Mihaljevića i od 60. Krišto umjesto Daniela Bandova.