I oni su bili strijelci za Posavinu II: Patrik Pejić, Nikica Barišić i Bojan Pupčević /Foto:Daniel Pavić-Fenix Magazin

Rekordna 13:0 pobjeda druge momčadi Posavine Frankfurt, tri gola Patrika Udovičića

FC Posavina Frankfurt II – TSG 51 Ffm II  13:0 ( 3:0 )

Protiv druge momčadi TSG-a, druga momčad Posavine ubilježila je rekordnu pobjedu od čak 13:0. To je ujedno i najveža pobjeda u povijesti Posavine Frankfurt II.

U prvom poluvremenu su se gosti još i kako-tako držali, čak su imali i svoje 2-3 prilike ali su poluvrijeme završili sa minu tri gola. U drugom poluvremenu na djelu je bila prava golijada kojom je Posavina II znatno popravila svoju gol razliku koja nakon 8 utakmica iznosi + 32.

Evo i strijelaca po minutama: 1:0 Ernest Ivic (13.), 2:0 Nikica Barisic (25.),3:0 Patrik Udovičić (37.), 4:0 Mario Krajina (51.), 5:0 Nikica Barisic (59.), 6:0 Patrik Udovičić (60.), 7:0 Franjo Kesic (62.), 8:0 autogol (67.), 9:0 Franjo Kesić (70.), 10:0 Patrik Udovičić (76.), 11:0 Patrik Pejić (82.), 12:0 Patrik Pejić (86.) i 13:0 Franjo Kesic (89.) minuta.

Visokom pobjedom bio je izuzetno zadovoljan predsjednik Posavine Marko Pavić koji je u drugom poluvremenu vodio sa momčad s klupe.

Sastav Posavine II: Danijel Pavić – Marko Koturić (od 61. Ivan Koturić), Ivo Josić (od 57. Kristian Perišić), Ivan Vorgić, Anto Filipović – Mario Krajina, Nikica Barišić, Patrik Udovičić, Bojan Pupčević (od 60. Franjo Kesic), Patrik Pejić – Ernest Ivić (C)