Rebić sjajno pogodio u dramatičnoj pobjedi Eintrachta u Gelsenkirchenu!

Sa sjajnim igrama nastavlja Ante Rebić u dresu Eintrachta. U 13. minuti utakmice 28. kola Bundeslige na gostovanju kod Schalkea u Gelsenkirchenu sjajno je zabio vodeći pogodak za goste iz Frankfurta.

To mu je ujedno ukupno deveti zgoditak u sezoni. Na asistenciju Filipa Kostića naš napadač je još ljepše  primio loptu, prošao braniča Schalkea pa golmana i pospremio loptu u mrežu pored još jednog igrača koji je htio blokirati njegov udarac, no samo je zajedno s loptom završio u mreži. Domaćin je izjednačio na 1:1 u 21. minuti preko Serdara te se tim rezultatom otišlo na odmor.

I kad se činilo da sve ide prema remiju i podjeli bodova uslijedila je dramatična završnica. Ušlo se debelo u sudačku nadoknadu vremena, strijelac izjednačujućeg gola za Schalke zbog oštrog starta dobija drugi žuti karton , a u 97. minuti sudac dosuđuje kazneni udarac za goste kojega u pobjedu 2:1 pretvara Jović svojim 17 golom u prvenstvu.

Tako je Eintracht Ante Rebića stigao do tri zlatna boda u borbi za mjesta koja vode u kvalifikacije za Ligu prvaka te su ostali četvrti s 52 boda, pet više od Borussie Monchengladbach koja ima utakmicu manje, koju igra sutra protiv Werdera iz Bremena.

Od 18 sati i 30 minuta igra se veliki derbi u Munchenu između Bayerna i Borussie Dortmund.