Radijski voditelj nudio 1.000 eura prolaznicima u Münchenu da se odreknu mobitela na 24 sata – reakcije su ga šokirale

Poznati radijski voditelj Jan Herold s radio postaje 95.5 Charivari u Münchenu je u ponedjeljak za potrebe jutarnjeg showa proveo eksperiment.

Herold je na ulici nudio prolaznicima 1.000 da se na 24 sata odreknu  svog mobitela. Radio postaja bi im čuvala 24 sata mobitel i  za to im na kraju dana dala 1.000 eura.

Odgovori prolaznika su šokirali. Gotovo svi prolaznici koje je upitao su odbili njegovu ponudu. – Nevjerojatno mi je da građani Münchena nisu bili spremni odreći se mobitela za tisuću eura na samo 24 sata – kazao je voditelj.

Jedna žena mu je rekla kako njen suprug ima dovoljno novca i ne treba zaradu odricanjem mobitela dok je jedan muškarac rekao kako mu je 1.000 eura premalo da to učini.

U sat vremena svoje potrage, radijski voditelj je pronašao samo jednu osobu koja je bila spremna  i za “samo” 400 eura odreći se svog mobitela.

Žena (40) koja mu je dala svoj mobitel je na kraju dana gostovala na radijskoj postaji.  Kazala je: Unatoč brojnim propuštenim pozivima i porukama, dobro sam i bez mobitela.

Fenix-magazin/MD

Povezano

RIJEKE LJUDI PREPLAVILE MEĐUGORJE NA 45. OBLJETNICU: Deseci tisuća hodočasnika i snažne poruke s oltara
Frankfurt (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (MD)
DRŽE I DO 10.000 EURA: Nijemci masovno gube novac čuvajući ga na tekućim računima
PLENKOVIĆ: Čestitka Vatrenima na osvajanju 3 važna boda u Torontu!
parking automobili vozaci
KAZNE ZBOG KOJIH SE GUBI VOZAČKA: Mislite da je nepropisno parkiranje u Njemačkoj bezazleno?
ZNATE LI KOJA VRSTA RAKA POGAĐA SVE VIŠE MLADIH U NJEMAČKOJ? Znanstvenici upalili alarm za mlađe od 40 godina
Gužva na autocesti / Foto: Hina
KREĆETE NA PUT KROZ NJEMAČKU? Pazite na datume, istječe popust na gorivo i počinje kaos na cestama