Vratar hrvatske reprezentacije Ivo Grbić (ILUSTRACIJA)/ Foto: Hina

PRVIH 90 MINUTA NAKON POVRATKA S POSUDBE: Vratar Ivo Grbić branio za Atletico Madrida u gostujućoj pobjedi nad Juventusom u Torinu

Atletico Madrid je u nedjelju pobijedio u gostima Juventusa sa 4-0, u posljednjoj pripremnoj utakmici uoči početka španjolskog prvenstva, a hrvatski vratar Ivo Grbić branio je cijelu utakmicu za pobjedničku momčad.

Grbiću je prvi put od povratka s posudbe iz Lillea dobio priliku braniti svih 90 minuta, nakon što je prvi vratar i kapetan Atletica, Slovenac Jan Oblak, osjetio bolove u leđima pa je trener Diego Simeone među vratnice poslao hrvatskog reprezentativca.

Utakmica je odigrana u Juventusovom trening-kampu u Torinu. Tri pogotka za madridsku momčad postigao je španjolski reprezentativac Alvaro Morata, koji je u ljetnom prijelaznom roku došao baš iz Juventusa, a jednom je strijelac bio Mathias Cunha.

Domaća momčad je tijekom cijele utakmice uputila samo četiri udarca, od kojih je samo jedan išao unutar okvira pa je Grbić uspio sakupiti jednu obranu.

Atletico će za tjedan dana gostovati kod susjeda Getafea u prvom kolu španjolskog prvenstva.