Pripreme u UAE: Olić i Perišić slavili, Badelj i Iličević do ‘remija’

Wolfsburg je protiv Anderlechta popravio dojam (3:2)

wolfsburg
Wolfsburg na pripremama u UAE

Bundesligaši Wolfsburg i HSV nastavljaju pripreme u Abu Dhabiju, glavnom gradu UAE, a na rasporedu su bile prijateljske utakmice sa Anderlechtom odnosno Vitesseom.

Wolfsburg je popravio dojam u odnosnu na prethodnu utakmicu u kojoj je suparnik bio baš nizozemski Vitesse te je slavio protiv Anderlechta rezultatom – 3:2 (taj rezultat bio je i na utakmici s Vitesseom samo u korist Nizozemaca). Ivica Olić izašao je iz igre nakon prvog poluvremena kad su Belgijci vodili 1:0 dok je Ivan Perišić igru napustio u 60. minuti, odmah nakon izjednačenja rezultata na 1:1.

HSV je pak protiv nizozemskog provligaša Vitessea odigrao bez pogodaka (0:0). Na toj utakmici također su nastupila dva hrvatska reprezentativca. Milan Badelj odigrao je cijeli susret dok je Ivo Iličević ušao u igru u 57. minuti. (ha)