Arhivska fotografina na kojoj je strijelac dvaju pogodaka Kian Bonanno prvi s lijeva / Foto: Fenix (S. Konta)

PREKINUTA SERIJA PORAZA: Pobjeda Croatije Frankfurt u dobroj utakmici protiv Union Niederrada

Nakon tvrdog i borbenog prvog poluvremena, u drugom poluvremenu Croatia je u 56. minuti pogotkom Sučića, na dodavanje Ante Štrljića, došla u vodstvo od 1:0.

FC Croatia Frankfurt – FC Union Niederrad 3:0 (0:0)

Borbena momčad gostiju uspješno je odolijevala napadima hravtske momčadi do gotovo pred sam kraj drugog poluvreena.

A onda je Croatija u tri minute, u 85 i 88. postigla dva zgoditka. Najprije je Štrljić udarcem sa 25 metara pogodio za 2:0, da bi u 88. min Bonanno odlučio utakmicu na dodavanje Božinović-Madora zgoditkom za konačnih 3:0.

Novom pobjedom Croatija se popela za jedno mjesto na ljestvici Kreisoberlige Frankfurta.

Sasatav Croatije: Jurić, Bešlić, Babić, Adrian Bračić (od 46. Sučić), Božinović-Mador, Drlje (0d 89. Amanatidis), Krišto, Strljić ( od 87. Bonanno), Suton, Kukic, Daniel

Iduću utakmicu prva momčad Croatije igra u nedjelju 25. listopada u 16 sati protiv posljednjoplasirane momčadi TSG Nieder-Erlenbach.

Druga momčad Croatije na teren izlazi dva dana ranije, točnije u petak protiv druge momčadi TUS Nieder-Eschbach ll. Utakmica se igra u Frankfurt Heddernheimu u 20 sati.